Обележавање почетка школске године 2022/23.и химна "Боже правде

Свети Сава - школска слава

Школска 2021/2022. година
Mi za Kosmet

Mi za Kosmet! Za očuvanje naših korena, posebne pozdrave šaljemo učenicima osnovne škole izdvojenog odeljenja Boževce,Veliko Ropotovo ,Kosovska Mitrovica. OŠ"Milisav Nikolić" Boževac je i ove godine kroz saradnju Učeničkog parlamenta sa učeničkim parlamentom OŠ "Trajko Perić" iz Velikog Ropotova na Kosovu organizovala humantarnu novogodišnju akciju prikupljanja novčanih sredstava za kupovinu školskog pribora, igračaka i slatkiša za učenike ove škole. U akciju su učestvovali svi radnici škole, direktor, nastavni kadar, računovodstvo, pomoćni radnici, kao i svi učenici i roditelji.
Nacionalna izložba pasa CAC Boževac 2020

Бакин колач - медењаци

Ноћ истраживача

Јубиларна, десета по реду ноћ посвећена истраживачима у Србији. Европско научно дружење, које се сваког септембра истовремено одржава у свим крајевима Европе, у нашој земљи организује се по десети пут! Тема овогодишње манифестације је "Културно наслеђе - прошлост значи будућност".
Put narodne nošnje

Festival salčića